מתנפחים עם מים

מי לא אוהב לשחק עם מים? באקלים של ארצנו הקטנטונת מים הם אחד הבילויים המועדפים על הישראלים, ובין אם זה בילוי בבריכה, בים או במעיין נובע, טבילה מרעננת היא תמיד רגע קסום ומבורך.

מתנפחים ומים הם תמיד שילוב מצחיק וממש מהנה לכל משתתף. יש משהו ממש מלהיב בשילוב של הקפיצות והמשחק במתקנים המתנפחים יחד עם האדרנלין והמים, שמסבים לכל משתתף תחושת שחרור ומוציאה מכל אחד את החלקים הכי כיפים שבו. וכשרוצים לערוך אירוע באוויר הפתוח, אין כיף יותר משילוב מתקנים מתנפחים עם מים, שמהווים אטרקציה מדליקה, שממש לא ניתן להתעלם ממנה, ובטח שלא להישאר אליה אדישים.

קטגוריית מתנפחים עם מים כוללת 2 סוגים עיקריים של מתקנים:

  1. מתנפחים על המים, שכוללים מגלשות, מתנפחי וויפאאוט ועוד.
  2. מתנפחים עם מים, שכוללים מבחר מגלשות, בריכות, מגרש כדורגל מים ועוד

לא רק בקרבת מקורות מים

ניתן למקם וליהנות ממתנפחים עם מים כמעט בכל מקום. בין אם זה בפארק, על מדשאה רחבת ידיים או אפילו בגינה קטנה, בתוך או מחוץ לבריכה ובסמוך אליה. לכל מקום ומטרה יש לנו מגוון מתנפחים עם מים, שיסבו לכל המשתתפים הנאה גדולה.

כדי לנצל את המתקנים שלנו בדרך הטובה ביותר, ניתן להתאים את סוג המתקן לגיל המשתתפים, לגודל המתחם ולכמו המשתתפים שצפויים להגיע. המתנפחים שלנו מגיעים במבחר גדלים ומשלבים מגוון רחב של אטרקציות החל ממגלשות מים וקצף, דרך בריכות לקטנטנים ועד למגלשת סופר אקסטרים, שהיא אחד הדברים המטורפים ביותר שנראו בענף המתנפחים בארץ ובעולם.

מגלשת סופר אקסטרים – חווית מים מטורפת לקהל משתתפים ענק

היא מתפרסת על פני 50 מטרים, כולם יכולים להתגלש בה והיא אחת האטרקציות הכי משוגעות שלנו. היא מתאימה לאירועים גדולים במיוחד, ובדרך כלל לא משאירה אף אחד יבש.

כדורגל מים – חוויה בלתי נשכחת לגדולים ולקטנים

אם נודה באמת, כדורגל מעולם לא היה נראה מגוחך יותר, אבל זה בדיוק מה שכיף במתקן הכדורגל הרטוב שלנו, שגורם לכל מי שמצליח איכשהו להגיע אל הכדור לתת בעיטה ישר לתוך החלקה בסטייל (טוב, אולי בלי החלק של הסטייל). זה אולי אחד המשחקים המצחיקים ביותר שתשחקו, ובטח אחד מהבלתי נשכחים.

זה בטוח לשימוש, וזה בטוח הולך להיות ממש ממש כיף

כל המתנפחים של חברת קטשופ אירועים עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. הם עשויים מפולימרים מיוחדים בטכנולוגיה חדשנית, שמעניקה להם אלסטיות, והם עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר, כדי להבטיח שכל משתתף בטוח בעת השימוש והמשחק במתקן.

חברת קטשופ אירועים אחראית לנייד עבורכם את המתנפחים השונים ולהגיע במועד שנקבע עד למקום האירוע. הצוותים המקצועיים שלנו ינפחו, יתקינו וימלאו את המתנפחים עם מים, על המים או בסמוך אליהם וגם ידאגו לקפל ולשאת אותם בתום האירוע. לכם רק נשאר ליהנות.

והמלצה חמה מיודעי דבר, המליצו למשתתפים להגיע עם בגדי החלפה, בגדי ים ומגבות, כי הולך להיות כאן רטוב למדי.