מתנפחים ליום הולדת

מסיבות יום ההולדת של היום הרבה יותר מושקעות מאלו של העבר. היום הורים מחפשים לילדיהם מסיבות מלהיבות ומרהיבות, שיעניקו להם ולכל אורח חוויה בלתי נשכחת וטעם של עוד, וזה כמובן בלי קשר לעוגה 😉

מתנפחים ליום הולדת – אטרקציה שהיא כולה חגיגה

מתנפחים ליום הולדת הם אחת האטרקציות הפופולריות ביותר, שמשולבות כיום במסיבות ימי הולדת לכל גיל הודות לכמה סיבות:

  1. מתנפחים ליום הולדת נחשבים לאטרקציה בטוחה לשימוש. המתקנים של קטשופ אירועים מתאפיינים באלסטיות, עשויים מחומרים איכותיים ועמידים, ועומדים בתווי תקן מחמירים.
  2. מתקנים מתנפחים אינם דורשים מפעיל או משגיח בעת הפעילות והשימוש בהם. הילדים יכולים לשחק בחופשיות וליהנות יחד מפעילות גופנית בריאה, מצחיקה ומשחררת.
  3. מתקנים מתנפחים יכולים להעסיק את הילדים ביום ההולדת עד לתחילת ההפעלה, בין חלקי המסיבה וגם בתומה. מתנפחים ליום הולדת הם אטרקציה מעולה עבור כל ילד וילדה.
טרקטור מתנפח קפיצות

יום הולדת בא, הגיע זמן למסיבה

אין ספק שמסיבת יום הולדת עם מתקנים מתנפחים תהיה שמחה, קופצנית וקלילה יותר. הילדים מתחילים להשתולל וליהנות החל מרגע כניסתם למתחם יום ההולדת. הם משחררים קיטור ומפיגים את המתח או המבוכה שעשויים ללוות אותם בסביבה ובחברה לא מוכרות, במיוחד אם האירוע הוא רב משתתפים. בעזרת מתנפחים ליום הולדת אתם מאפשרים לכל ילד להתפרע בהנאה ובבטחה ולהיות מי שהוא, ולמעשה מאפשרים לו להשתחרר בפן הרגשי, המנטלי והפיזי.

מתכננים פעילות נוספת במסיבת יום ההולדת? משפרקו הילדים את האנרגיה על המתקן המתנפח יהיה להם קשב רב יותר לפעילות.

מתנפחים ליום הולדת ועוד מלא אטרקציות מדליקות בחבילת יום ההולדת של קטשופ אירועים

קטשופ אירועים מציעה לקהל לקוחותיה מגוון רחב מאוד של מתנפחים ליום הולדת. בבחירת המתקן המתאים עליכם לקחת בחשבון את גודל השטח שבו נערכת מסיבת יום ההולדת, מספר המשתתפים, וגיל המשתתפים במסיבה.

באפשרותכם לבחור במתקנים מתנפחים עם או בלי מים, מתקנים שמשלבים תחרויות, מגלשות, קירות טיפוס, אתגרים, מבוכים ועוד.

ואם אתם רוצים לקבל את חבילת יום ההולדת המתוקה והטעימה שלנו, באפשרותכם לקבל יחד עם המתקנים המתנפחים גם דוכני מזון שונים. לבחירתכם דוכן פופקורן קופצני, מתקן שערות סבתא ורדרדות, דוכן נקניקיות קלסי, מתקן ברד מרענן ועוד.

למסיבה מגיעים מוזמנים בגילאים שונים? אל תגבילו את עצמכם למתקן מסוג אחד. לרשותכם מבחר מתקנים נוספים שיעשו גם לגדולים וגם לקטנים גוד – טיים, ביניהם שולחן משחק כדורגל, שולחן משחק סנוקר, תלבושות ומזרנים לקרב סומו ועוד.

קטשופ אירועים – תתכוננו לחגיגה מטורפת ומלאה בצחוק

קטשופ אירועים מתמחה באירועים ובימי הולדת. אנו מתחייבים לתת לכם שירות אישי, שאין לו מתחרים. תמיד עם מצב רוח טוב, חיוך על הפנים ואווירה חיובית, כי יום הולדת יש רק פעם בשנה, ולכן זו חייבת להיות חגיגה של ממש.

עשינו לכם חשק לקפוץ על מתנפחים ליום הולדת? קטשופ אירועים דואגת להביאם עד אליכם במועד ובמקום שתבחרו, להתקין אותם לשירותכם ואף לקפל אותם בתום האירוע.