מתנפחים להשכרה בצפון

מתכננים אירוע בצפון? קטשופ אירועים החברה המובילה לאירועים גם בצפון עם מתקנים מתנפחים מרהיבים כגון: מגלשות מתנפחות בצורות שונות, מתקני באנג'י וטרמפולינה בגבהים שונים, מתקנים מתנפחים לבריכות שחייה ומתקנים מתנפחים ממותגים בדמויות האהובות על הילדים והם רק חלק מהיצע של חברתינו,

אנו מעמידים לרשותכם מתקנים המותאמים לכל סוגי האירועים, החל ממסיבות ימי הולדת לילדים, דרך אירועי ומסיבות בר/בת מצווה ועד לאירועים חברתיים כגון: ימי כיף לעובדים, מסיבות נוער, מסיבות בריכה וכדומה.

השכרת מתנפחים בלבד או הפקת אירוע?

אתם תחליטו על אופי האירוע ואנו הדאג לכל השאר, אצלנו הכל תחת קורת גג אחת, בין אם תרצו להשכיר מתנפח בודד או להפיק אירוע שלם אנחנו איתכם, אנו מספקים שירותים נרחבים בתחום האירועים כגון:

  1. מתנפחים להשכרה (המגוון הגדול באתר)
  2. דוכני מזון בתפריט עשיר ובהתאמה אישית
  3. משחקי מולטימדיה על מסכי LCD ניידים
  4. שולחנות משחק (כדורגל, סנוקר, הוקי אוויר)
  5. דוכני שתיה קלה, חמה, חריפה, מתקני ברד
  6. מתקני פופקורן, קרפ, סוכר מתוק, מפל שוקולד
  7. DJ ומוזיקה
  8. צילום מגנטים איכותיים

יש לכם בקשות מיוחדות? תוסיפו אותם לרשימה שלכם ואנו נדאג לספק אותם,

אירוע מוצלח מתחיל בבחירה החברה המתאימה

על מנת להבטיח לעצמכם אירוע מהנה, חווייתי ובטיחותי, אנו ממליצים לשכור את שירותיהן של חברות המתנפחים המנוסות ביותר. כדי לבדוק מספר פרמטרים מקצועיים כגון: שנות הוותק והניסיון העומד לרשות החברה, היקף והיצע המתקנים העומד לרשותה, שירותי החברה בכל הנוגע להתאמת סוג המתקנים לאירוע ותפעולם לכל אורכו וסוג הביטוח והתאמתו לסוג האירוע אותו אתם מקיימים.

ברוב המקרים, מומלץ לבדוק את זמינותה של חברת המתנפחים מספר שבועות לפני מועד האירוע ביחוד עםמדובר בשבוע חגים, וזאת על מנת להבטיח את זמינותה בנוגע למתן השירות בצורה האופטימאלית.

בכל שאלה או בקשה נשמח לעמוד לשותכם בטל' ישיר 050-5349692