מתנפחים להשכרה - לבחור מקום מתאים לסגנון האירוע שלנו
מתנפחים להשכרה במבחר הגדול בארץ!
טלפון
מרכז הזמנות ארצי
050-534-9692
077-535-9814

לבחור מקום מתאים לסגנון האירוע שלנו

ההחלטה הראשונה שעלינו לקבל כשאנחנו ניגשים לארגן אירוע, פרטי או עסקי, יום הולדת, חתונה, מסיבת חברה או כל אירוע אחר, זה המקום בו אנחנו רוצים לערוך אותו. מכאן אנחנו נוכל להתקדם, בין היתר, נוכל להחליט מה הקונספט שיהיה לאירוע, כיצד לעצב אותו ובאילו אמצעים נשתמש.

במקרים רבים, ההחלטה על המקום בו נרצה לערוך את האירוע, תושפע בין היתר מהשאלה, איזה קונספט אנחנו רוצים לייצר עבורו. למשל, אם נבחר גן אירועים בשרון נוכל לייצר קונספט מסוים. לעומת זאת, אם נבחר מקום אחר, בהתאם לסגנון המקום, נוכל לייצר עבורו קונספט אחר. לעיתים, כאמור, ההחלטה על הקונספט תשפיע על המיקום בו אנחנו רוצים לערוך את האירוע.

אחד הדברים שיושפעו משאלת המיקום, בין היתר, זו השאלה באילו אמצעים אנחנו נרצה להשתמש באירוע. כלומר, מה אנחנו נרצה להציב במקום, אילו מתקנים ואמצעים נרצה להזמין על מנת לשרת את האורחים שלנו.

צריך לומר, בין אם אנחנו מזמינים מתקן כזה או אחר, למשל, מתנפחים, משחקי שולחן, משחקי מחשב, דוכנים או כל דבר אחר, אזי שיש למקום השפעה משמעותית בהיבטים שונים, כפי שנוכל לראות בהמשך, אך כמובן שיש השפעה משמעותית גם לכמות האורחים באירוע וסוג האורחים. שכן יש הבדל בין אירוע לילדים לבין אירוע למבוגרים בהקשר זה. אנחנו לא נזמין בהכרח את אותם מתקנים, לא מבחינת כמות, לא מבחינת סגנון ולא מבחינות אחרות.

בחלק הבא של המאמר, אנחנו נתייחס לשאלה, מה הן הנקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן, כשאנחנו בוחרים מתקנים כאלה ואחרים לאירוע שלנו. מה הם הדברים שיכולים להשפיע על בחירת סוג וכמות המתקנים.

נקודות שחשוב לשים לב אליהן

גודל המקום – הנקודה המשמעותית הראשונה היא, מה גודל המקום וכמה מתקנים אנחנו יכולים להכניס לתוכו. עלינו לקחת בחשבון, שלצד המתקנים, אנחנו צריכים להכניס פריטים נוספים, למשל, שולחנות וכסאות, מזנון, אמצעי הגברה ותאורה ועוד. לכן עלינו לחלק את השטח בצורה נכונה, בשביל שנוכל להציב את אותם מתקנים באופן מסודר ונוח.

סוג האורחים – כאמור, יש השפעה משמעותית מי הם האורחים באירוע ומה הם מצפים לקבל. יש הבדל בין אירוע שמיועד לילדים לבין אירוע שמיועד לבני נוער או אירוע למבוגרים. במקרים מסוימים אולי נמצא חפיפה, אך בעיקרון לכל קהל, אנחנו נמצא מתקנים ואטרקציות שונות.
זמן האירוע – מן הסתם, עלינו לדעת כמה זמן האירוע אמור להימשך והאם יש טעם להזמין מתקנים ואטרקציות כאלה ואחרות וכמה. אם מדובר באירוע ארוך זה יהיה נכון, באירוע קצר, ייתכן שגם נוכל לצמצם בכמות המתקנים שנזמין.

החברה ממנה אנחנו שוכרים את המתקנים – יש לבדוק מי זו החברה, איזה מתקנים היא יכולה להציע לנו, איזו אחריות היא מספקת לנו וכן יש לוודא שהיא מספקת לנו הדרכה מלאה לשימוש בכל אחד מהמתקנים שלה.