הפעלות לימי הולדת - קטשופ אירועים
מתנפחים להשכרה במבחר הגדול בארץ!
טלפון
מרכז הזמנות ארצי
050-534-9692
077-535-9814

הפעלות לימי הולדת

תכנון יום הולדת לילדים הוא לא דבר פשוט. בשנים האחרונות אנו עדים לכך שימי ההולדת הפכו להרבה יותר מושקעים, ומדובר בהפקה של ממש עבור הורים רבים, וללא קשר לגילו של הילד. היום הורים רבים משקיעים כספים רבים, חודשים של תכנונים והרבה מאוד מאמץ בכדי להפיק לילד שלהם את מסיבת יום ההולדת השמחה והמהנה ביותר, מסיבה בו הוא יוכל ליהנות עם החברים, לחזק את הביטחון העצמי שלו ולהרגיש הרבה יותר מחוזק.

יחד עם זאת, בכדי להפיק יום הולדת שכזו, אתם לא צריכים להכניס את עצמכם למסע אין סופי של עבודות והשקעה כספית עצומה, אתם יכולים למצוא היום מגוון רחב של הפעלות לימי הולדת אשר יאפשרו לכם להפיק מסיבה מרשימה ומהנה גם בתקציב נמוך יחסית, וליהנות מיתרונות רבים.

איך לתכנן יום הולדת בתקציב מוגבל?

אם אתם רוצים לעמוד במסגרת התקציב שלכם, ולא לחרוג ממנה, הדבר הראשון שאתם חייבים לעשות הוא פשוט – להגדיר את התקציב שלכם. החליטו עם עצמכם מה התקציב הנכון עבור מסיבת יום ההולדת, התקציב שיאפשר לכם לקיים את המסיבה שאתם רוצים אך לא יכניס אתכם להתחייבויות כלכליות כבדות או חריגות כלכליות שיגרמו לכם להתחרט על חלק מהמסיבה לאחר מכן.

ברגע שתדעו במדויק מהו התקציב שלכם,  יהיה לכם הרבה יותר קל לתכנן את המסיבה ולשלוט באופן הרבה יותר נכון על ההוצאות שלכם.

איך לבחור את ההפעלות הנכונות?

כאשר אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת אל תחפשו הפעלה רק לפי התקציב, אלא קודם כל החליטו על סוגי ההפעלות שיכולות להתאים למסיבה בהתאם לקונספט של המסיבה, הסגנון של האירוע, הגילאים של הילדים המשתתפים במסיבה ועוד. כך תוכלו להתמקד על ההפעלות המתאימות ביותר למסיבת יום ההולדת, ומתוך כל אלו לבחור את מה שמתאים למגבלות התקציביות שלכם.

איזה אוכל לשלב במסיבת יום הולדת?

אם בעבר ברוב מסיבות יום ההולדת הייתם מוצאים צלחות קטנות עם חטיפים וסוכריות, היום בימי ההולדת ניתן לראות הורים רבים אשר מציעים ארוחה שלמה. אתם יכולים למצוא מגוון חברות קייטרינג אשר מציעות מגשי אירוח או אפילו הגשה של ממש, אשר יכולים להתאים למסיבת יום ההולדת, ובמיוחד אם זו לא מסיבה לילדים בלבד אלא מסיבה שיהיו בה גם מבוגרים.

בחרו חברת קייטרינג אשר תוכל להציע לכם תפריט המותאם ליום ההולדת, למקום בו המסיבה נערכת ואפילו לעונת השנה, כך שתוכלו להציע למשתתפים במסיבה גם חוויה קולינרית, ארוחה מהנה וטעם טוב בפה.