מתנפחים להשכרה - הסעדה לאירועים
מתנפחים להשכרה במבחר הגדול בארץ!
טלפון
מרכז הזמנות ארצי
050-534-9692
077-535-9814

הסעדה לאירועים

כידוע אחד המרכיבים המרכזיים להצלחת כל אירוע הוא ללא ספק טיב האוכל המוגש לקהל ואוכל טוב תמיד משדרג כל אירוע, השכרת דוכני מזון לאירועים היא דרך מצוינת לשדרג כל אירוע לכזה שכולם יזכרו, הקלות והנוחות שבה ניתן להעמיד שלל דוכנים עם כל סוגי המזון והשתייה מקלה עלינו לערוך כל אירוע במינימום זמן ואף חוסכת מאתנו את כל עבודת ההכנה הכרוכה בכך.

מה חשוב לדעת כאשר מזמינים דוכני מזון?

ובכן בתחום דוכני מזון לאירועים יש לא מעט עסקים ולפני שמזמנים חשב לבצע תחקיר קצר על טיב האוכל וטיב הציוד בו הוא מוגש לקהל, לעיתים מחיר זול במיוחד עלול לבוא בחשבון במוצר ירוד דבר שעשוי לקלקל את החגיגה לכן תמיד יש להיות זהירים ולבדוק היטב את ההצעה שמקבלים.

מגוון רחב של אופציות 


את סוג המזון מתאימים לסוג הקהל והאפשריות הם אינסופיות, באם מדובר על ימי הולדת ניתן להקים עמדות פופקורן, וופל בלגי, דוכן פנקייק, מכונת צמר גפן ועוד, מעבר לכך ישנם דוכנים עם מנות עיקריות כגון: המבורגרים ונקניקיות וכו' 

כאשר מדובר בקהל בוגר לדוגמא בכנסים ואירועים עסקיים ניתן לעמיד אוכל קולינרי מפנק יחד עם עמדות שתיה חמה ומלצרים שעוברים בין האורחים.


אירועים גדולים?

להפיק אירוע הסעדה עבור קהל גדול צריך ידע וניסיון בתחום, חישוב כמות המזון, אנשי הצוות ביחס לכמות האורחים צריכה להיות מאוזנת, אף אורח לא צריך לחכות למנה שלו ובטח שלא לאכול אותה קרה, ניהול נכון של הסעדת האורחים תמנע רגעים מביכים, תדאג לזרימה חיובית ולהצלחת האירוע.

לסיכום

הצלחה של כל אירוע כרוכה בארגון וניהול מסודר, בחירת מתאימה של ספק קייטרינג תתרום משמעותית להצלחה מלאה של האירוע כך ששווה להשקיע עוד קצת זמן ולבחון האפשריות העומדות לפנינו ובכך נפיק את המרב.
קייטרינג לאירוע פרטי

לחץ כאן לפרטים נוספים