מתנפחים להשכרה - אטרקציות לילדים
מתנפחים להשכרה במבחר הגדול בארץ!
טלפון
מרכז הזמנות ארצי
050-534-9692
077-535-9814

אטרקציות לילדים

עומדים לחגוג יום הולדת לילד שלכם ורוצים לחגוג במסיבה מיוחדת ובלתי נשכחת? מחפשים אטרקציות אשר יהפכו את יום ההולדת להרבה יותר מיוחד ומרשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון!

היום ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות לילדים, מגוון רחב של פעילויות אשר ניתן לשלב בימי הולדת ולהפוך את המסיבה להרבה יותר מיוחדת, שונה ומהנה.
כמובן, אתם צריכים לדעת כיצד למצוא את האטרקציות הנכונות, כיצד להתאים אותם למסיבה ולחוגגים בה, ובכדי לעשות זאת באופן הנכון ביותר, ריכזנו לכם מידע חשוב וכמה טיפים איכותיים אשר יהפכו את חגיגת יום ההולדת של הילד שלכם לחגיגה בלתי נשכחת!

גיל המשתתפים

הדבר הראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים אטרקציות לילדים, הוא הגיל של הילדים המשתתפים במסיבת יום ההולדת. לדוגמא, אם מדובר ביום הולדת לגיל שנה או שנתיים, יש לבחור באטרקציות המתאימות לגיל הרך, לעומת יום הולדת לגיל 6 בה השכרת מתנפחים יכולה להיות הרבה יותר שווה והרבה יותר מהנה.
חשוב לא לקחת בחשבון רק את גיל הילד, אלא גם את גיל המשתתפים. גם אם המסיבה היא לרגל גיל  שנה, אך כל הילדים המשתתפים בה הם בני משפחה גדולים יותר - האטרקציות צריכות להיות אטרקציות המתאימות עבורם ולא רק עבור הילד החוגג, אחרת הם לא יוכלו ליהנות מהן.

מיקום המסיבה

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון הוא המיקום של המסיבה, כאשר אתם יכולים למצוא שני סוגים עיקריים של מקומות:
  1. מקומות ייעודיים למסיבות יום הולדת אשר כוללים כבר את האטרקציות כמו מתחמי טרמפולינות ומשחקיות עם חדר פרטי, מרכזי סדנאות ואטרקציות לילדים ועוד.
  2. מקומות אשר אליהם אתם צריכים להביא את האטרקציות כמו באמצעות השכרה של מתנפחים, הזמנת מפעילים המביאים איתם את ציוד ההפעלה ועוד.
מה עדיף לבחור? הכל תלוי בכם.
אם אתם מעדיפים שהכל יהיה מוכן עבורכם, ויהיה לכם פחות מאמץ - עדיף לבחור באפשרות הראשונה, אך יחד עם זאת, היא תהיה יקרה יותר.
אם אתם מעדיפים לחגוג בבית או להוזיל עלויות - עדיף לכם להזמין את האטרקציות המתאימות לכם באופן עצמאי.

אטרקציות לילדים

התקציב שלכם

כאשר מחפשים אטרקציות לילדים למסיבות וימי הולדת, קל מאוד לחרוג מהתקציב ולהגיע להוצאות גבוהות מאוד. לכן, אם אתם רוצים לעמוד במסגרת תקציבית נכונה ולא להגיע למצב בו אתם מבינים לאחר המסיבה כי הוצאתם הרבה יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם, הגדירו מראש את התקציב שלכם.
כאשר התקציב מוגדר מראש קל יותר להבין מה העלויות הנכונות עבורכם ולבחור מראש באטרקציות אשר עומדות במסגרת התקציב שלכם, וכך מראש תדעו מה בדיוק אתם מחפשים והבחירה תהיה הרבה יותר קלה והרבה יותר נכונה - בין אם זה השכרה של מתנפחים, הזמנה של מפעיל או בחירה במקום ייעודי ומוכן המתאים ליום ההולדת אותה אתם מתכננים.